"Islamska sehara" Selam Alejkum

Menü
Einloggen
Suche
[ Neue Beiträge · Teilnehmer · Forumregeln · Suche · RSS ]
  • Seite 1 von 1
  • 1
Moderator in diesem Forum: pazarska-sehara  
Islamska Sehara » Testkategorie » Hidzab » Hidzab--ali kakav??
Hidzab--ali kakav??
EdinaDatum: Cetvrtak, 2009-02-19, 4:57 PM | Nachricht # 1
Gefreiter
Gruppe: Benutzer
Nachrichten: 9
Ruf: 0
Status: Offline
Menew interesuje vase misljenje onih sestara koje nose hidzab,maharmu a kao da je i nema,npr vide se usi,vrat ili cak one koje obuku a ono upelo sve na njoj,ne razumjem sta te osobe glume,zasto uopce nose hidzab ako im se tijelo ocrtava!!??
 
pazarska-seharaDatum: Petak, 2009-02-20, 2:53 AM | Nachricht # 2
Administratorka
Gruppe: Administratoren
Nachrichten: 447
Ruf: 0
Status: Offline
Seki vise puta sam pricala sa takvim osobama koje to tako rade, te osobe su vecinom primorane na to, a to najvise u Turskoj postoji ali opet Allah najbolje zna. A po meni to nikakvo resenje nije jer onda te osobe na jedan sasvim pogresan nacin prikazuju Islam i nasu predivni Hidzab.
Ja sam tako mi Allaha imala prilike da vidim curu imala je maramu na glavi a obukla je suknjicu malo ispod kolena..

to je ta greska roditelja, jer nigde jos ne pise da se curica mora naterati na to
detetu se to mora znaci od malih nogu objasnjavati i pricati navikavati curicu i da bi ona od svog punoletstva pocela nositi maramu svojevoljno.

Dakle mi smo duzni da nasim curicama u srcu bude taj hidzab i da one nekad budu ponosne na sebe sto imaju tu KRUNU na glavi..

A moram ti priznati ja kad sam bila mala uvjek sam se pitala pa kako njima nije vruce pod onom maramom, ali sam im se vremenom pocela diviti i shvatila sam da je u Dzehennemu milijon puta ttoplije suphanallah...


„Koliko veliki broj dokaza ima na nebesima i na Zemlji, a ljudi pored njih ne razmišljajući prolaze i okreću glave.“ ( 105. Kur'an )
 
Islamska Sehara » Testkategorie » Hidzab » Hidzab--ali kakav??
  • Seite 1 von 1
  • 1
Suche:

Unsere Umfrage
Kako vam se svidja nasa Islamska Sehara
Antworten insgesamt: 154
Mini-Chat
Freunde
Statistik

Copyright MyCorp © 2024
Kostenlos Homepage erstellen mit uCoz