"Islamska sehara" Selam Alejkum

Menü
Einloggen
Suche
[ Neue Beiträge · Teilnehmer · Forumregeln · Suche · RSS ]
  • Seite 1 von 1
  • 1
Moderator in diesem Forum: pazarska-sehara  
Islamska Sehara » Testkategorie » Hidzab » kratka i lijepa price o hidzabu
kratka i lijepa price o hidzabu
pazarska-seharaDatum: Srijeda, 2008-11-26, 3:57 PM | Nachricht # 1
Administratorka
Gruppe: Administratoren
Nachrichten: 447
Ruf: 0
Status: Offline
Sekica:

"Imala sam veliku zelju za hidzab, stalno bih gledala stranice sa islamskom odjecom, zamisljala sebe u onoj haljini sa prelijepom mahramom, kako koracam ponosna a sestri muslimanki , koju susrecem, upucujem selam , dzennetski pozdrav ...

Vec od 15.godine je moje srce lupalo jace kad bi ugledalo hidzab, bila to slika ili pokrivena sestra ... ali, nisam bila dovoljno jaka, trazila sam stalno neka opravdanja, - sejtanska posla

I onda dodje taj 06.06.2008, uzeh ja preko dana diplomu , zavrsih srednju skolu i uvece, oko 22:00, saopstih mojim roditeljima da cu da ucinim taj korak, da se pokorim Allahovoj naredbi, da sacuvam sebe i svoju cast i da se pokrijem. Elhamdulillah, bili su srecni, jer su me oduvijek podrzavali, da ih Allah nagradi i uputi, amiin.

Ne mogu vam opisati kako sam klanjala ta 2 rekata, tu sedzdu cu pamtiti ... bila je tako posebna, puna emocija, jedinstvena... Allahu ekber".


„Koliko veliki broj dokaza ima na nebesima i na Zemlji, a ljudi pored njih ne razmišljajući prolaze i okreću glave.“ ( 105. Kur'an )
 
Islamska Sehara » Testkategorie » Hidzab » kratka i lijepa price o hidzabu
  • Seite 1 von 1
  • 1
Suche:

Unsere Umfrage
Kako vam se svidja nasa Islamska Sehara
Antworten insgesamt: 154
Mini-Chat
Freunde
Statistik

Copyright MyCorp © 2024
Kostenlos Homepage erstellen mit uCoz